Türk Otomotiv Sanayicisinin DergisiMcKinsey & Company Şirket Ortağı Kersten Heineke: “Yazılım, Kazanan ve Kaybedenleri Belirleyecek”

Paylaş :
Haber Eklenme Tarihi : 1.11.2018 09:35:00

Donanımın önemi devam edecek, fakat kazanan ile kaybeden arasındaki farkı yazılım ortaya koyacak. Otomotiv elektroniği önemlidir, fakat “yalnızca donanım” gelecekte yeterli olmayacaktır Türk otomotiv sektörü, E/E mimarisindeki yeni trendler ve yazılımın gittikçe artan önemi konularında Türk yazılımcılarının yazılım becerilerinden faydalanmayı düşünebilir.
 

Kersten Heineke, Almanya’daki McKinsey & Company şirketinde ortaktır ve kendisi Avrupa’da Gelecekteki Ulaşım konularında McKinsey Center’dan sorumludur. Şirkette 2010 yılında danışman olarak görev almaya başladığından beri, çoğunlukla Ulaşımın Geleceği konusuna odaklanmış ve araç üreticileri, tedarikçiler, mobilite hizmet sağlayıcıları, teknoloji şirketleri, şehirler, ulaşımla ilgili yetkili makamlar ve finansal yatırımcılar ile birlikte çalışmaktadır. Bunu yaparken bağlı araçlar, sürücüsüz otomobiller ve paylaşımlı taşımacılık konularında derin bir tecrübe kazanmıştır.

E-Posta Olarak Gönder

Başarıyla Gönderildi
İşleminiz başarıyla gerçekleştirildi

Adınız Soyadınız
Haberi Göndermek İstediğiniz E-Posta Adresini Girin
Notunuz