BU SAYIDA INFOGRAFİK ARŞİV KÜNYE
Türk Otomotiv Sanayicisinin DergisiNexus Automotive CEO’su Gael Escribe: “Değişime öncülük etmelisiniz”

Paylaş :
Haber Eklenme Tarihi : 25.05.2018 09:36:00

Dijitalleşme ve telematik, günümüzdeki aftermarket tartışmalarında gün yüzüne çıkan iki anahtar sözcüktür.

Otomotiv satış sonrası sektörü gelişiyor. Pazar hacmi açısından ciddi değişikliklerin olduğu bir dönemde yaşıyoruz.  Batı Avrupa’da satışlar sabit giderken, yükselen piyasaların önemi gittikçe artıyor. Bu yükselen piyasalar da gelecekteki büyümenin yaşanacağı yerler. NEXUS’un ilk zamanlarından beri, bu pazarlara yatırım yapmaya karar verdik. Çünkü 5 yıl önce şunu fark ettik ki hızlı büyüyen ve yükselen piyasalar otomotiv sektörünün geleceği olacak.
Otomotiv sektöründe, yeni dijital teknolojilerden kaynaklanan ciddi dönüşümlerin yaşandığını düşünüyorum. Dolayısıyla, aftermarket değişiyor ve yeni iş modellerine adapte oluyor. Dijitalleşme ve telematik, günümüzdeki aftermarket tartışmalarında gün yüzüne çıkan iki anahtar sözcüktür. Diğer taraftan, İnsan faktörünün sürdürülebilir bir büyüme sağlamak adına önemli bir faktör olduğunu düşünüyoruz. Bu düşünceye göre davranmak için NEXUS Academy’yi kurduk. NEXUS pazarda fark ortaya koymak ve her zaman bir adım önde olmak ve böylece gelecekteki değişiklikleri tahmin edebilmek için her zaman yeni ve inovatif yaklaşımlar uyguluyor.
Satış sonrası ürün ve hizmetler sektörü
oyuncularına öneriler
Tavsiyem şu olacak: “yerinizde durmayın”. Aftermarket dönüşümü ticari faaliyetlerin her oyuncusunu ve yönünü etkilemektedir. Tek çözüm değişime öncülük etmek ve bunlardan etkilenmemektir. Böylece pazarın büyüme ve gelişiminin hızlanmasını sağlayacak başarılı bir yaklaşım sahibi olabileceğiz.

 

2014 yılında kurulan NEXUS Automotive International şirketinin kurucusu ve CEO’sudur. Satış sonrası pazarında 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Kariyerine Valeo'da başlayan Gael Escribe, Doğu Avrupa ve Kuzey Avrupa’daki aftermarket operasyonları için Valeo Service genel müdürü oldu. 2005 yılında Delphi'de çalışmaya başladı ve burada Avrupa yönetim kuruluna katıldı.

Cevher Group COO / Executive Committee Member Oğuz Özmen: “Technological developments are re-shaping the whole automotive industry”
03.09.2018
Alternate Text
Automotive Sector Manager Mehmet Şahintürk: “Technology is one of the most central and significant parts of our business”
27.08.2018
Alternate Text
Altan Hidrolik General Manager Tevfik Altan: “A know how that requires innovative strategies is the most important need of the sector”
27.08.2018
Alternate Text
Aktaş Holding Board Member, Chief Executive Officer Sami Erol: “The sector has enough potential to create difference in global arena”
27.08.2018
Alternate Text
Dönmez Debriyaj General Manager Ahmet Coşkun: “Branding is vital to sustainable growth”
27.08.2018
Alternate Text
Doruk Automotion General Manager Gönül Kamalı: “Enabling manufacturers to use Digital Automation tools will generate great advantages in competitiveness!..”
27.08.2018
Alternate Text
Cadem Board Member and General Manager Saffet Çakmak: “Turkish automotive sector will keep its leadership in commercial vehicle segment”
27.08.2018
Alternate Text
Opaş Otomotiv Deputy Chairman Nurgül Uras: “The sector quickly adapts global changes”
27.08.2018
Alternate Text
Ditaş Sales Manager Mustafa Ertürk: “The policies supporting sustainable production should be developed”
27.08.2018
Alternate Text
Demisaş General Manager Emre Giray: “We are the biggest automotive production center in the world in terms of suppliers and producers”
27.08.2018
Alternate Text
Elatek Kauçuk A.Ş. General Manager Namık Elibol: “State Incentives support technological developments”
27.08.2018
Alternate Text
Maysan Mando General Manager Anıl Yücetürk: “Automotive has a significant share in achieving Turkey's future objectives”
27.08.2018
Alternate Text
TT Çelikyay A.Ş. Vice Chairman of Board Aslı Kısacık: “R&D and technological developments are at the focus of the sector”
27.08.2018
Alternate Text
TI Automotive General Manager Sezer Sönmez: “A new era, which is productive, quality and sustainable production focused, has started”
27.08.2018
Alternate Text
Turkish Automotive Sector
27.08.2018
Alternate Text
Kordsa CEO Ali Çalışkan: “Turkey is an important part of the automotive's global value chain”
27.08.2018
Alternate Text
BIAS Mühendislik General Manager Aydın Kuntay: “Technological Developments Create New Opportunities”
27.08.2018
Alternate Text
President & CEO, Toyota Motor Manufacturing Turkey Hiroshi Kato: “Environment Friendly Technologies is the most important topic of the industry agenda”
27.08.2018
Alternate Text
Mercedes-Benz Türk President & CEO Süer Sülün: “We are hardworking and passionate about our work since day one”
27.08.2018
Alternate Text
Haydar Yenigün, Ford Otosan General Manager: “Key to Continuity is Designing Innovative and High Valued Solutions”
27.08.2018
Alternate Text
E-Posta Olarak Gönder

Başarıyla Gönderildi
İşleminiz başarıyla gerçekleştirildi

Adınız Soyadınız
Haberi Göndermek İstediğiniz E-Posta Adresini Girin
Notunuz